Home

Tři čtvrtiny

Tři čtvrtiny, MATÝSKOVA MATEMATIKA 5

Tři čtvrtiny mužů by braly ´mateřskou´. Tradiční představa rodiny, v níž se o materiální zabezpečení stará výhradně muž a žena pečuje o děti a domácnost, bere pomalu, ale jistě za své. Podle studie, již pro časopis Brigitte zpracoval německý Institut pro výzkum trhu Ipsos, si téměř 75 procent oslovených mužů. Tři čtvrtiny Čechů považují rok 2009 za špatný a velká část lidí se domnívá, že rok 2010 bude stejný jako ten letošní. Lidé v průzkumu dali najevo nespokojenost se zhoršením nezaměstnanosti, korupcí či hospodářskou kriminalitou U běžného křesla zhruba o polovinu, u kuchyně nad 200 kilogramů ušetří lidé za dopravu až tři čtvrtiny. Ostrá konkurence. Švédská IKEA působí na českém trhu od roku 1996 a postupně se stala jedničkou. Tržby za minulý finanční rok (trval od září 2019 do srpna 2020) dosáhly úrovně 10,5 miliardy korun a firma. Tři čtvrtiny hráčů v Česku si myslí, že hraní videoher rozvíjí důležité dovednosti. Až 73 % českých hráčů vnímá přínos počítačových her pozitivně. Dle 76 % z nich rozvíjí hraní her strategické myšlení. V rámci průzkumu [1] G2A - online tržiště s herními tituly - označilo 2 500 českých respondentů.

Praha - Chytrý telefon nepoužívají přes tři čtvrtiny lidí nad 65 let. Celkem s chytrým mobilem nepracuje víc než čtvrtina Čechů a Češek nad 16 let. Podíl uživatelů klesá s přibývajícím věkem. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ) Czech Tři čtvrtiny veškeré přepravy dnes v Unii představuje doprava po silnici. Three quarters of all goods and passengers in the EU are now transported by road. Czech Průmysl představuje tři čtvrtiny našeho vývozu, tedy 5,5 milionů podniků. It accounts for three quarters of our exports, namely 5.5 million enterprises Zkontrolujte 'tři čtvrtiny' překlady do angličtina. Prohlédněte si příklady překladu tři čtvrtiny ve větách, poslouchejte výslovnost a učte se gramatiku Pro tři čtvrtiny lidí byl uplynulý rok horší, než čekali, ukázal průzkum společnosti Median pro Český rozhlas. Promítla se do toho hlavně pandemie nového koronaviru. Většina lidí nicméně věří, že letošní rok už bude lepší Praha - Více než tři čtvrtiny Čechů se v červenci hodně zajímaly o vývoj situace okolo šíření nového typu koronaviru, který způsobuje onemocnění covid-19. Z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění, také vyplývá, že se lidé stále hodně obávají o zdraví svých blízkých, kladně odpovědělo 70 procent dotázaných

Příklad: Tři čtvrtiny - slovní úloha z matematiky čislo 593

1. Dosud se u nás očkovalo třemi různými vakcínami - Pfizer/BioNTech, Moderna a AstraZeneca. Ze statistik vyplývá, že prozatím do regionu nejvíce mířila vakcína od firmy Pfizer, její podíl činí tři čtvrtiny všech zatím vyočkovaných dávek v kraji. K 23. dubnu bylo v Ústeckém kraji podáno 136 787 dávek této vakcíny
  2. isterstva zdravotnictví tři čtvrtiny nynějších zásob jehel a stříkaček pro aplikaci vakcín proti covidu-19 a jejich ředění. Řekl to předseda správy Pavel Švagr. SSHR má aktuálně ve.
  3. Tři čtvrtiny naděje Ani na třetí pokus to Bekse v nadstavbě nevyšlo. Po porážkách v Nymburku a s USK Praha jsme podlehli i v Ústí n. L., kde jsme vzdorovali tři čtvrtiny, ovšem na kýženou výhru to nestačilo

Tři čtvrtiny společnosti elektronické evidenci tržeb věří. Vyplynulo to z průzkumu společnosti STEM pro ministra financí Andreje Babiše, který elektronické pokladny prosazuje. Ředitel agentury Jan Hartl Impulsu řekl, že ho takto pozitivní výsledek překvapil. Navíc se mu potvrdilo, že jde o téma, které hýbe veřejnou diskusí Přibližně tři čtvrtiny zisků skupiny, ve které má Kellner 99 procent, tečou právě odtud. Vlajkovou lodí je úvěrová skupina Home Credit. Ta společnosti PPF v roce 2012 jen v Rusku vydělala téměř dvakrát více než rok předtím - 12 miliard korun. Ruský zisk navíc činí přibližně devadesát procent zisku celého Home. Vláda v pondělí upravila epidemický režim v Česku. Žáky na začátku školního roku čeká trojité testování, od září se naplní kapacita kulturních nebo sportovních akcí. Hlavní hygienička Pavla Svrčinová odhaduje, že se na podzim epidemie dostane zhruba na tři čtvrtiny síly z loňska. Uzavírat provozovny chce ale až v krajním případě, řekla v Interview ČT24

Z celkem 469 lidí, kteří se nakazili covidem-19 v části amerického státu Massachusetts, byly bezmála tři čtvrtiny plně očkovány. Zjištění přineslo vládní centrum CDC, které se na základě dat rozhodlo zpřísnit ochranná opatření. Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) zveřejnilo týdenní report dnes. Na základě dat z Massachusetts s Tři čtvrtiny knihoven stále nejsou připojeny k síti. David Macháček, editor v Českém rozhlasu. 10. 11. 2003 00:00 / 3 minuty čtení. Kdo si chce přečíst knížku a nemá na její nákup dost peněz, může si ji půjčit ve veřejné knihovně. Podobné by to podle návrhu Státní informační a telekomunikační politiky mělo. Tři čtvrtiny Evropanů každý týden sportují V roce 2017 sportovalo alespoň jednou týdně 72 % obyvatel zemí Evroé unie. Nejvíce fyzicky aktivní byli Rumuni, nejméně Chorvaté Tři čtvrtiny psavce. 12.03.2021. Znáte fenomén třetí čtvrtiny? V poslední době se o něm mluví zejména v souvislosti s únavou a znechucením, jimž čelíme kvůli dlouhé izolaci a protikoronavirovým omezením. Zmíněný fenomén se ale projevuje nejen tam. Narazit na něj můžeme při čemkoliv, co vyžaduje dlouhodobé úsilí. Proč se trmácet k lékaři, když se cítím zdráv? Tak zní nejčastější argument těch, kteří nechodí na pravidelné preventivní prohlídky. Podle statistik prevenci zanedbávají až tři čtvrtiny dospělých Čechů. Ministerstvo zdravotnictví proto dokonce zvažuje, že by pacienty motivovalo snížením pojistných plateb.1 Prevence totiž vyjde mnohem levněji než.

Co snídají Češi? 4 recepty na zdravější snídaně - Žena

Tři čtvrtiny nově nakažených neměli v těle vakcínu. 10. 08. 2021. zdroj fota ilustrační obrázek (pixabay.com) Praha, Ústecký kraj - V České republice už má obě dávky vakcíny proti koronaviru přes pět milion lidí. Podle údajů Ústavu zdravotnických studií a statistiky (ÚZIS) se z celkového počtu očkovaných. Následující informace měly razítko Přísně tajné. Neuvěřitelné tři čtvrtiny škodovek, které byly vyvezeny do zahraničí, musely být reklamovány. Vývoz tří tisíců aut z Mladé Boleslavi do Kanady byl zastaven, protože kanadské úřady odhalily, že dovezené vozy výrazně přesahují povolené limity výfukových plynů Kolik jsou tři pětiny ze šedesáti? 36 Kolik je osm desetin z dvou set čtyřiceti? 192 Z kolika jsou dvě třetiny rovny osmi? 12 Kolik šestin je šest z dvanácti? 3 Z kolika jsou tři čtvrtiny rovny šesti? 8 Kolik je pět sedmin z třiceti pěti? 25 Kolik dvanáctin je sedm z osmdesáti čtyř?

Zlomek - Wikipedi

1. Salvador Dalí - slavný umělec, který tři čtvrtiny svých děl nikdy nespatřil. Jeho vize přesahovaly hranice bizarnosti, svými exhibicemi fascinoval davy, stal se miláčkem Hollywoodu a žijící legendou. Jeden z největších umělců 20. století byl považován za šílence i génia, přesto svá díla prodával za miliony dolarů
  2. Tři čtvrtiny živočichů čeká stejný osud jako dinosaury Tento živočišný druh je však pro přírodu naprosto zásadní hned z několika důvodů. Zhruba čtyři pětiny planě rostoucích rostlin spoléhají na opylování a asi tři pětiny ptáků se hmyzem živí, zdůrazňuje studie
  3. Tři čtvrtiny velkých společností jsou přesvědčené, že rok 2021 bude pro oblast ESG stěžejní K tomu přispívají tři faktory - obavy ze změny klimatu a starost o životní prostředí; sociální nepokoje po celém světě a prostý fakt, že udržitelné podnikání je dobré podnikání, komentuje výsledky průzkumu.
  4. Tři čtvrtiny nově nakažených jsou neočkovaní Veronika Folentová, Denník N Vývoj proočkovanosti v jednotlivých okresech Slovenska, podle bydliště

Tři čtvrtiny nových případů jsou neočkovaní, očkovaní se

V českých domácnostech se svítí převážně ekologicky. Úsporné světelné zdroje nyní představují více než tři čtvrtiny (78 %) ze všech světelných zdrojů instalovaných v domácnostech. Vyplývá to z průzkumu společnosti EKOLAMP, který proběhl mezi 1201 respondenty Tři čtvrtiny hmyzu u nás už vyhynuly. Na vině je intenzivní zemědělstv Tři čtvrtiny hráčů v Česku si myslí, že hraní videoher rozvíjí důležité dovednosti Až 73 % českých hráčů vnímá přínos počítačových her pozitivně. V rámci průzkumu G2A - online tržiště s herními tituly - označilo 2 500 českých respondentů za výhody gamingu také zdokonalování se v cizím jazyce nebo.

Tři čtvrtiny Čechů jsou již na DVB-T2 připraveny s novou televizí či set-top boxem - Praha, 14. 2. 2020 - Vybavenost domácností pro příjem nového televizního signálu DVB-T2 od října výrazně vzrostla. Vyplývá to z únorového průzkumu internetovéh Belgická finanční skupina KBC v prvním pololetí meziročně zvýšila čistý zisk téměř o tři čtvrtiny na 1,2 miliardy eur (32,5 miliardy korun). V České republice vykázala zisk ve výši 271 milionů eur (7,3 miliardy korun). Loni to za stejné období bylo 277 milionů eur Skoro tři čtvrtiny Čechů nesouhlasí s volným prodejem zábavní pyrotechniky. Každý třetí u ní nekontroluje datum spotřeby 27. prosince 2018. Zeptali jsme se našich respondentů na jejich zkušenosti se zábavní pyrotechnikou. Zjišťovali jsme kupříkladu, jak často a kde ji kupují, zdali před použitím kontrolují datum. Počty případů klesly o tři čtvrtiny Na 100 000 obyvatel připadá za týden 35 nakažených. Současný vládní plán na uvolňování protiepidemických opatření vychází zejména z počtu nově nakažených koronavirem za sedm dní na 100 000 obyvatel, takzvané incidence, která v epidemiologii označuje počet nově nemocných za. RegioJet překonal hranici 50 tisíc prodaných jízdenek do Chorvatska, tři čtvrtiny zákazníků jsou Češi 16 Čvn 2021 18:30 Vlak RegioJetu před Splitem

Tři čtvrtiny firem zavedly nové způsoby práce. Pandemie koronaviru způsobila ve fungování firem celou řadu změn. Vedle nových způsobů práce, které zavedly tři čtvrtiny firem, docházelo dokonce ke změnám obchodního modelu (37 %) či nasazování nových technologií a automatizace (62 %) Češi si v láskyplných přezdívkách libují, používají je celé tři čtvrtiny lidí. Zároveň si nechtějí lásku komplikovat: asi čtvrtina Čechů recykluje přezdívky z předcházejících vztahů. Na Moravě rádi vymýšlejí originální přezdívk Až tři čtvrtiny Čechů a Češek rozumí, že registrované partnerství má své limity a fandí manželství pro gaye a lesbičky. Rok od zahájení kampaně Jsme fér můžeme s jistotou říci, že Češi a Češky rozhodně nestojí v cestě štěstí gay a lesbickým párům. Ba naopak: 75 % společnosti věří tomu, že když dva. Armádě důvěřují tři čtvrtiny občanů ČR. Nejméně pak sympatizanti TOP 09, SPD a KSČM. 07. 08. 2019 kategorie: Armáda ČR. Výrazná většina českých občanů má důvěru v Armádu ČR (75 %) a Policii ČR (72 %). Oproti průzkumu před rokem se mírně zvýšila důvěryhodnost Policie ČR a je na historickém maximu v. Tři čtvrtiny Čechů letos plánují dovolenou v tuzemsku, táhnou hlavně jižní Čechy a Morava. 21. 6. 2021 . Strávit dovolenou v tuzemsku letos podle průzkumu státní agentury CzechTourism plánuje 76 procent Čechů. Nejčastěji se chystají do Jihočeského kraje a na jižní Moravu, naopak nejméně domácích turistů plánuje.

Lékař: Tři čtvrtiny nemocí jsou způsobeny nesprávnou

Mezi nově nakaženými jsou tři čtvrtiny neočkovaných

Naopak tři čtvrtiny lidí neuspěly: 52 procent by zvolilo dražší úvěr (mnohem častěji B než C) a dalších 24 procent si nedokázalo vybrat nebo neodpovědělo. Přestože 41 procent lidí předtím uvedlo, že zná význam klíčové zkratky RPSN , ve skutečnosti ji pak dokázala vysvětlit jenom polovina z nich (21 procent z. ECMO zachrání až tři čtvrtiny dětí, které by jinak neměly šanci na život. Medical Tribune 07/2021. 19.04.2021 12:20. Zdroj: MT. Autor: Zdenka Kolářová. O současné situaci s využíváním mimotělního oběhu u dětí jsme si povídali s MUDr. Václavem Vobrubou, Ph.D., vedoucím lékařem jednotky intenzivní a resuscitační. Přes tři čtvrtiny dotázaných také schvalují pomoc a obranu jiného napadeného člena NATO (76 %). Pokud jsme členy Aliance, která na vzájemné pomoci staví své základy, bylo by smutné, kdybychom s tím nesouhlasili. Nejde jen o solidaritu v době covidu, uvedl Jan Havránek, náměstek ministra obrany pro obrannou politiku.

Náboženství — Turisimo

Tři čtvrtiny cyklistů usmrcených v roce 2020 nemělo přilbu

Tři čtvrtiny Čechů kvůli koronaviru šetří, přesto mají 4 z 10 lidí nižší úspory než před pandemií; Tři čtvrtiny Čechů kvůli koronaviru šetří, přesto mají 4 z 10 lidí nižší úspory než před pandemi Tři čtvrtiny oslovených se během pandemie seznamovaly na internetu. neděle, 18. července 2021, 19:30. Zájem Čechů o internetové seznamky během koronaviru stoupl. Zkušenost s on-line seznamování má v tuzemsku 75 procent lidí, před třemi roky to bylo o 16 procentních bodů méně. Ve světě se staly naprostým hitem.

Tři čtvrtiny Čechů obvykle snídají, většinou chléb s tvrdým sýrem v klidu snídá 76 procent lidí, až v zaměstnání se nají devět procent dotázaných a nikdy nesnídá sedm procent Čechů. Podobné Témata jako Tři čtvrtiny Čechů obvykle snídají, většinou chléb s tvrdým sýrem. Ekonomika. Jízda bez povinného ručení jako trestný čin? Tři čtvrtiny Čechů souhlasí. Česká asociace pojišťoven ve spolupráci s výzkumnou agenturou SC&C oslovila zástupce české populace ve věku 18-79 let a zjistila zajímavé závěry. Průzkum probíhal koncem letošního jara a zúčastnili se ho lidé nejen různých.

Tři čtvrtiny bezpečnostních sborů mají druhou dávku

V současnosti jde přibližně o tři čtvrtiny slepic v rámci registrovaných chovů, uvedla Martina Lichovníková z Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně.. Drůbežáři podle ní nemají moc na výběr. Pokud budou chtít na trh uvádět vejce přes obchodní řetězce, musí technologie vyměnit.. Správa státních hmotných rezerv (SSHR) uvolní do konce srpna na základě požadavku ministerstva zdravotnictví tři čtvrtiny nynějších zásob jehel a stříkaček pro aplikaci vakcín proti covidu-19 a jejich ředění. Řekl to předseda správy Pavel Švagr. SSHR má aktuálně ve svých skladech asi 12,4 milionu injekčních. Téměř tři čtvrtiny dětských domovů a center pro děti do tří let nemají potřebný personál tak, jak jim ukládají předpisy. Chybí jim lékaři, psychologové či fyzioterapeuti. Požadavky na minimální personální zajištění splňovalo sedm z 25 takzvaných kojeneckých ústavů. Zjistila to Asociace Dítě a rodina. Ve své analýze, kterou poskytla ČTK, se zaměřila na. PRAHA (MEDIAFAX) - Skoro tři čtvrtiny lidí (74 procent) běžně tráví ve svém zaměstnání delší dobu, než jakou uvádí jejich pracovní smlouva. Vyplývá to z průzkumu mezi zaměstnanci a zaměstnavateli, který ve čtvrtek zveřejnil portál Jobs.cz. Čtvrtina tuzemských firem přitom považuje práci přesčas za standard a počítá s tím již v základních mzdách Tři čtvrtiny exportérů očekávají, že česká ekonomika spadne nejpozději do dvou let do recese. Více než třetina firem čeká recesi již příští rok, 39 procent vývozců pak v roce 2020. Vyplývá to z pravidelného výzkumu Asociace exportérů a Raiffeisenbank mezi vývozci. V názorech českých vývozců se pravděpodobně zrcadlí obava ze současného růstu.

Tři čtvrtiny vozíčkářů vyjádřilo spokojenost také s pohodlím během cesty, způsobem objednávky přepravy nebo s čistotou a pořádkem ve vlaku. Větší výhrady s cestováním vlakem mělo jen 6 % vozíčkářů do poslední čtvrtiny. 00:45:39 O vítězi se muselo rozhodnout v posledních sekundách, 00:45:42 obhájci paralympijského zlata uhlídali Fredricks, 00:45:46 který necelé tři vteřiny před koncem pro Dánsko zajistil vedení. 00:45:55 Naopak na druhé straně byly Dánové pozorní a pokus soupeře ubránili. 00:46:04 Na úvod. Čeští basketbalisté podlehli na olympijských hrách v Tokiu v závěrečném utkání ve skupině A favorizovaným Spojeným státům americkým 84:119 a přišli o naději na postup do čtvrtfinále. Při své první účasti pod pěti kruhy od roku 1980 skončí reprezentanti na devátém místě Žalobce je vlastníkem podílu jedné ideální čtvrtiny, žalovaná vlastníkem podílu tří ideálních čtvrtin. Dopisem ze dne 21. 10. 2019 vyzval žalobce žalovanou k úhradě plateb spojených s užíváním bytu, a to s odkazem na protokol o předání předmětu dražby a dohodu o užívání Tři čtvrtiny poslechu rádia se již odehrávají na digitálních platformách. SSR SRG ve své zprávě informuje, že v posledních měsících se stalo vypnutí analogového rádia politickým tématem. Jedním z kritiků se stala například Doris Leuthardová, ministryně pro mediální problematiku, která doporučila proces pozastavit.

Přilba není trapná

O sport se v České republice zajímají tři čtvrtiny obyvatel. Dvě pětiny z toho sportují aktivně. Podle výzkumu společnosti Factum Invenio se o sport zajímají více muži než ženy, mladší ročníky než starší.Více než polovina Čechů, kteří se zajímají o sport, se jdou na některá klání podívat i do.. Již téměř tři čtvrtiny Čechů v roce 2014 uvedly, že používají počítač a internet. Přesto se téměř 1,9 milionů obyvatel ČR k internetu nikdy nepřipojilo. Jedná se zejména o osoby ve věku nad 65 let. K internetu se obyvatelé ČR připojují i ze svých mobilních zařízení, např. prostřednictvím mobilního telefonu.

V českých domácnostech se svítí převážně ekologicky. Úsporné světelné zdroje nyní představují více než tři čtvrtiny (78 %)ze všech světelných zdrojů instalovaných v domácnostech.Vyplývá to z průzkumu společnosti EKOLAMP, který proběhl mezi 1201 respondenty Lidé začali během pandemie více šetřit, výdaje omezily tři čtvrtiny z nich. Nejčastěji Češi ušetřili za jídlo v restauracích a za dovolenou, téměř polovina lidí ale méně utrácela také za služby a běžné nákupy do domácnosti. I tak má ale 39 % Čechů menší úspory než před začátkem první vlny pandemie

Zeman je zdravotně nezpůsobilý vykonávat úřad, soudí tři

V USA byly tři čtvrtiny pozitivních po druhé dávce

1. Profil kapely Tři čtvrtiny štěstí (pop-pop) z města Kadaň, obsahující písničky k poslechu, mp3, koncerty, alba, videoklipy, texty a fotky
  2. Proti uzákonění zákazu fyzických trestů u dětí v Česku se staví tři čtvrtiny Čechů a Češek nad 15 let. Pro by bylo sedm procent lidí. Ukázal to říjnový průzkum agentury Nielsen Admosphere pro Ligu otevřených mužů (LOM). Odpovídalo 1025 lidí nad 15 let. Téměř dvě pětiny dotázaných míní, že rodiče by měli mít právo děti při výchově tělesně trestat.
  3. Zlato, miláčku, prdelko, Milé, vtipné či lehce peprné přezdívky si lidé dávají, aby si projevili lásku a náklonnost. Vlastní jazyk a zvyky zamilované spojují a posilují partnerství. Češi si v láskyplných přezdívkách libují, používají je celé tři čtvrtiny lidí. Zároveň si nechtějí lásku komplikovat: asi čtvrtina Čechů recykluje přezdívky z.

Tři čtvrtiny mužů by braly ´mateřskou´ - iDNES

Tři čtvrtiny mužů ze Středního východu a severní Afriky si myslí, že hlavní rolí žen je starost o domácnost - a nikoliv práce mimo domov. Tito muži také věří, že je důležitější vzdělávat chlapce než dívky Tři čtvrtiny jich nameleme a zbylou čtvrtinu pokrájíme na kousky o velikosti zhruba 1cm. Smícháme dohromady ve velkém hrnci a dáme vařit. Sáček Gelfixu smícháme s dvěma lžícemi cukru a přimícháme do meruněk. Dvě až tři minuty povaříme a pak přidáme zbylý cukr, citronovou šťávu a hrst čerstvých malin Výzkum: Tři čtvrtiny CFO přesunou část lidí na trvalý home office. Většina finančních ředitelů plánuje podle výzkumu firmy Gartner přesunout alespoň část svých zaměstnanců na trvalý home office. Téměř tři ze čtyř finančních ředitelů (CFO) plánují po skončení pandemie Covid-19 přesunout při nejmenším.

Tři čtvrtiny Čechů považují letošní rok za špatný, rok

IKEA se rozšiřuje do regionů

Tři čtvrtiny hráčů v Česku si myslí, že hraní videoher

1. Téměř tři čtvrtiny českých domácností myslí na nečekané výdaje či horší ekonomickou situaci a spoří si peníze. Před dvěma lety to byly dvě třetiny. Vyplývá to z průzkumu společnosti Kruk
  2. Podle zjištění společnosti STEM tři čtvrtiny dotazovaných Čechů si myslí, že elektronická evidence tržeb zlepší výběr daní a dále se domnívá, že by stát měl hledat cesty k vyššímu výběru daní od obchodníků, poskytovatelů služeb a prodejců. Celých 60 % lidí považuje daňovou morálku v České..
  3. imální personální zajištění splňovalo sedm z 25 takzvaných kojeneckých ústavů
  4. Z testovaných byly tři čtvrtiny pozitivní na covid. 4.1.2021 20:50. JIŽNÍ ČECHY - Za uplynulých 24 hodin zaznamenali hygienici na jihu Čech 188 nově potvrzených případů nákazy koronavirem z 249 provedených testů. Celkem 67 nemocných se uzdravilo, devět lidí zemřelo. Počet aktuálně pozitivních vzrostl o 112 na 5 552 osob
  5. Tři čtvrtiny dobíjecích stanic v Evropě jsou pouze ve čtyřech státech Unie - Nizozemsku, Německu, Francii a Velké Británii. Tyto státy přitom pokrývají jen asi čtvrtinu území osmadvacítky. Vyplývá to z interaktivní mapy Evroé asociace výrobců automobilů (ACEA)

Tři čtvrtiny větších podniků zvažují, že v roce 2019 zavedou další zaměstnanecké benefity 11.12.2018 Miroslav Diro Stravenky, příspěvky na penzijní pojištění, pátý týden dovolené, ale i mimořádné finanční odměny a zdravotní benefity by mohlo příští rok dostávat více zaměstnanců než dnes Tři čtvrtiny Čechů vnímá globální oteplování jako závažný problém. 17/06/2021 od Daniel Bradbury Dočekal, posláno do Tisková zpráva. 66 % lidí považuje za prospěšné, aby se do řešení klimatických změn zapojily i banky. Praha 17. 6. 2021 Přes 75 % Čechů považuje globální oteplování a s ním související.

Chytrý telefon nepoužívají přes tři čtvrtiny lidí nad 65

Koronavirus děsí tři čtvrtiny Čechů. Nejvíc věří Hamáčkovi a Prymulovi. Zdroj: Getty Images, Profimedia Michaela Trochová . 20.3. 2020 17:39. Téměř tři čtvrtiny českých domácností myslí na nečekané výdaje či horší ekonomickou situaci a spoří si peníze. Před dvěma lety to byly dvě třetiny. Vyplývá to z průzkumu. Provoz budov má 36procentní podíl na tvorbě českých emisí a redukcí náročnosti budov můžeme naplnit tři čtvrtiny navýšeného klimatického cíle do roku 2030, ke kterému se Česko zavázalo. Investice do budov je ale zároveň bezpečná - zůstává v regionu, protože 98 procent práce, materiálů a technologií je. Tři čtvrtiny Čechů nemají menší příjmy než před pandemií, vyplývá z průzkumu. Pět procent o ně ale p. Full Article. 5 months. idnes.cz czech cz. Potvrzeno, LG končí se smartphony. Budou jen do vyprodání zásob. Full Article. 4 months. sputniknews.com czech ru

Kamerun: Trable Malé Afriky | 100+1 zahraniční zajímavost

TŘI ČTVRTINY - anglický překlad - slovník bab

Česká pojišťovna zvýšila zisk téměř o tři čtvrtiny. ČTK; 21. 5. 2007 00:00 / 2 minuty čtení Česká pojišťovna v prvním čtvrtletí zvýšila zisk o 71 procent na 1,4 miliardy korun. Na pojistném vybrala do konce března 10,4 miliardy korun, zatímco před rokem to bylo 10,8 miliardy, uvedl mluvčí společnosti Václav Bálek Tři čtvrtiny nových případů se týkají lidí, kteří nejsou očkovaní, a denní přírůstky ve zranitelné populaci jsou v jednotkách případů. KORONAVIRUS. Reprodukční číslo se v Česku drží pod hodnotou jedna, přibylo 206 nakažených